Bicikl na dar

Danas su dobri ljudi svojim humanim radom i angažmanom, ostvarili snove djevojčici iz obitelji slabijeg imovinskog stanja, koja nije mogla niti sanjati vožnju na novom biciklu.

U suradnji sa Dječjim vrtićem Zeko, članovi Društva “Naša djeca” i vlasnici “Bike Shop Kompas” Slatina, pokazali su da još uvijek ima dobrih ljudi koji su spremni pomoći drugima. Djevojčica Doroteja Filko nije na dar dobila samo dječji bicikl, već tračak nade i optimizma u ovo predbožićno vrijeme.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=aehR_pQMQq4

“Mi smo u vrtiću svi presretni, zbog Doroteje ali i zbog toga što, još uvijek, unatoč teškim vremenima, ima ljudi koji osjećaju svojom moralnom dužnošću da pomognu djeci koja su u potrebi.” izjavila je ravnateljica Mirjana Banjedvorac te se zahvalila svima – “U ime djevojčice, njene obitelji, svih djelatnika i djece Dječjeg vrtića Zeko zahvaljujem se Društvu Naša djeca i donatoru Bike shopu Kompas iz Slatine.”

“Nadamo se da će joj ovaj dar uljepšati blagdanske dane, ali i slobodno vrijeme koje će moći iskoristiti igrajući se i provodeći ga na biciklu.” – rekla je Snježana Pačarić, tajnica DND Slatina.