Djeca pjesmom, plesom i veseljem najavila dolazak zime

”Ide zima” ime je dječje priredbe održane danas u kino dvorani  Pučkog otvorenog učilišta u organizaciji Društva Naša djeca Slatina. Kada spojite ovo slatinsko društvo koje godinama marljivo radi na animaciji najmlađih, zatim njihovu  dječju  razigranost, ples, pjesmu i veselje, također vrijedne tete, učiteljice, te naravno tate  i ponajviše mame, koje svesrdno rade na pripremi svojih mališana za ovakve nastupe, onda konačan proizvod, baš kao što je bila ova današnja  priredba Ide zima, ne može biti ništa drugo doli sjajna. Tako su pozornicom, baš poput velikih, danas sigurno kročili naši najmlađi sugrađani, polaznici slatinskih vrtića i osnovnih škola. Pridružili su im se i gosti, polaznici virovitičke glazbene škole i mikleuškog vrtića, oduševivši svojim nastupima, baš kao i vršnjaci iz Slatine, prepunu kino dvoranu slatinskog Pučkog otvorenog učilišta. Najmlađe je na priredbi posjetio i Sveti Nikola podijelivši im prigodne darove.

Foto: Robert Turkalj