Eksperimentalni dvosmjenski rad u Vrtiću

Poštovani RODITELJI, želimo Vas obavijestiti da je od dana 01. listopada 2018. godine u Dječjem vrtiću Zeko Slatina uveden EKSPERIMENTALNI DVOSMJENSKI RAD. Uz redovnu prvu smjenu koja i dalje nastavlja s radom kao i do sada, uvodi se poslijepodnevna smjena u trajanju od 11,00 sati do 21,00 sat, od ponedjeljka do petka. Ovakvim rasporedom omogućeno je roditeljima da u dogovoru s Odgojiteljicom grupe u kojoj se nalazi dijete, ovisno o svojim potrebama koje možda nisu iste svaki dan, mogu ostaviti dijete u Dječjem vrtiću Zeko Slatina u vremenskom periodu od 5,30 sati do 21,00 sat, pod uvjetom da dijete ne smije biti u vrtiću duže od 10,00 sati dnevno (npr. dijete svaki dan može boraviti u Vrtiću u smjeni koja odgovara potrebama roditelja, uzevši u obzir da druga smjena, iako traje od 11,00 sati do 21,00 sat, dijete se može dovesti u Vrtić prije ili poslije početka druge smjene, te doći po dijete najkasnije do 21,00 sat). Odgojiteljice tijekom cijeloga dana provode odgojno-obrazovni rad s djecom. Ručak, užina i večera osigurana su svakom djetetu te se poslužuju u određeno vrijeme dana kao i do sada. Za sva dodatna pitanja, roditelji mogu dobiti informacije u upravi Dječjeg vrtića Zeko Slatina.

RAVNATELJICA:
Sanela Valpovac