Gradonačelnik u uskrsnom posjetu Zeki

Uskrs je pred vratima pa je tim povodom djecu vrtića Zeko posjetio i prigodnim slikovnicama darivao slatinski gradonačelnik Denis Ostrošić. Riječi dobrodošlice gradonačelniku uputila je zamjenica ravnateljice Tamara Dorić, a zatim su isto učinila djeca skupina Leptirići i Zvjezdice.

Bez obzira što je Uskrs bio glavna tema ovog susreta valja naglasiti da su ove dvije skupine nositelji Eko projekta vrtića započetog s provođenjem ove godine pa nije ni čudo što su gradonačelnika iznenadili odličnim poznavanjem prirode posebice onih lokaliteta u bližem nam okruženju.

Nakon izmjene prigodnih poklona i pokojeg stiha i pjesmice prvo su Leptirići ponosno poveli gradonačelnika u obilazak svojih sadnica mediteranskog bilja nedavno posađenih u sklopu suradnje sa vrtićem iz Općine Muter-Kornati, da bi zatim sa svojim posađenim sadnicama lipe i hrasta doniranim od strane eko odjela Hrvatskih šuma gradonačelnika pobliže upoznali članovi Eko patrole skupine Zvjezdice. (radioslatina.hr)