Mališani dočekali Tetu Jesen

Dječji žamor, pjesma i smijeh danas su odjekivali Parkom 136. brigade u Slatini. Polaznici našega vrtića sa svojim odgojiteljicama, prigodnim programom slavili su dolazak jeseni. Uz ples, pjesmu i igru, mališani su dočekali tetu Jesen.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=zUmXu57j7kQ

“Ova manifestacija samo je jedan u nizu događaja, koje provodimo u vrtiću kako bi utjecali na cjelovit razvoj djece. Svaki dan za nas u vrtiću je praznik Nadamo se da će vedro i veselo biti tijekom cijele godine i da ćemo iduću tetu Jesen dočekati u ovakvom ozračju.” – poručila je naša ravnateljica, Mirjana Banjedvorac te se zahvalila svima na pomoći, a ponajviše velikim malim vrtićancima i njihovim roditeljima, na prekrasnim stihovima, glazbi, pjesmi.

Pogledajte i naše fotografije sa ove manifestacije.