MASKENBAL I VALENTINOVO

Protekli dani u našem vrtiću bili su osobito vedri, ispunjeni bojama, pjesmom, druženjem i dobrim raspoloženjem.

Svakodnevno smo mogli vidjeti omiljene likove iz priča, crtića i svijeta životinja.

Obilježavanje maskenbala i nove uloge djeci su donijele posebnu radost i unijele čaroliju u sve naše prostorije. Stvaranju posebnog ugođaja doprinijeli su i roditelji, koji su na radionicama s odgojiteljicama izrađivali maske u kojima su djeca prošetala do gradskog parka.

Tako je vesela parada kišnih oblačića, klaunova, srca, Malaca, pčelica, mrkvica, žabica, vrapčića, bubamara, legića, kravica i gusara zaključila ovogodišnje dane maskenbala pjesmom i nastupima u parku.

U znaku crvene boje-boje ljubavi, obilježili smo i Valentinovo, potičući tako njegovanje običaja i jačanje osjećaja zajedništva i prijateljstva.