Međužupanijski stručni skup za odgojitelje za Osječko-baranjsku i Virovitičko-podravsku županiju

31.ožujka Vrtić Zeko bio je domaćin međužupanijskog stručnog skupa, na kojem se okupilo četrdesetak odgojitelja iz Osječko-baranjske i Virovitičko-podravske županije.

Prije samog početka stručnoga skupa, prisutne su uz pjesmu i ples pozdravila djeca iz vrtića Zeko. Gospođa Mirjana Banjedvorac, ravnateljica dječjeg vrtića domaćina, te gosp. dr. Venus, dogradonačelnik, poželjeli su dobrodošlicu svim odgajateljicama i odgajateljima okupljenima na skupu i seminaru.

Plan rada stručnog skupa iznijela je viša savjetnica za predškolski odgoj, Svjetlana Takač, prof., nakon čega je uslijedio seminar Anke Tomac, dipl. Pedagoginje, na temu “Razvoj profesionalnih kompetencija u kontekstu vrednovanja i evaluacije procesa odgoja i obrazovanja u predškolskim ustanovama”.

Kroz popodnevne sate održane su radionice, a gosti su imali priliku i obići sve vrtićke skupine (Tratinčice, Leptiriće..)  te se u upoznati sa samim radom vrtića.