NAJLJEPŠI ŠKOLSKI VRTOVI

Dječji vrtić Zeko sudjelovao je na nagradnom natječaju “Najljepši školski vrtovi”, kojeg već dugi niz godina provodi Hrvatska radio televizija te Ministarstvo znanosti i obrazovanja.
Nakon natječaja dodijeljene su nagrade i priznanja za ovogodišnje sudionike projekta, a naš vrtić dobio je Priznanje za najbolje početnike.

Djeca i svi djelatnici vrtića sudjelovali su u projektu s ciljem uređenja velikog dvorišnog prostora te poticanja brige i odgoja za održivi razvoj. Nagrada nam je dakako prekrasan okoliš te usvajanje novih znanja i vještina kod djece, ali i dobiveno Priznanje za najbolje početnike, koje je ujedno poticaj za daljnjim održavanjem i obogaćivanjem dvorišnog i unutrašnjeg prostora vrtića.

Emisija “Najljepši školski vrtovi 2023.” biti će prikazana 24. ožujka u 13 sati na Hrvatskoj radioteleviziji.