Obavijest o organizaciji rada od 11. svibnja

Obavijest o organizaciji rada Dječjeg vrtića ZEKO od dana 11. svibnja 2020. godine

Poštovani Korisnici usluga Dječjeg vrtića Zeko, od dana 11.05.2020. godine Dječji vrtić Zeko organizira odgojno – obrazovni rad uz propisane uvjete koje je objavio Hrvatski zavod za javno zdravstvo za prvih 14 dana od početka rada.

Molimo Korisnike usluga vrtića koji su se u Anketi izjasnili da imaju potrebu za uslugama vrtića od dana 11. svibnja 2020. godine, dobro prouče navedene upute HZJZ te ih se strogo pridržavaju.

Molimo Korisnike usluga vrtića koji su se u Anketi izjasnili da imaju potrebu dovoditi dijete u navedenom periodu, kontaktiraju dana 07. i 08.05.2020. godine u periodu od 08 – 17 sati vrtić na kontakt broj telefona 033 300-206, zbog organizacije i informacija vezanih uz donošenje ruksaka s opremom te potpisivanja Izjave o pridržavanju uputa propisanih od strane HZJZ – a.

Zamjenica ravnateljice
Tamara Dorić