Obavijest o upisima u dječji vrtić Zeko Slatina

Obavještavamo djecu i roditelje da od 03.05.2010. do 31.05.2010. traju upisi djece budućih polaznika vrtića. Uz cijenu do 387,00 kn mjesečno po djetetu, roditeljima djece naših polaznika nudimo brojne pogodnosti u sufinanciranju:

– djeci invalida domovinskog rata – 50% nižu cijenu;
– samohranim roditeljima – 50% nižu cijenu;
– socijalno ugroženim obiteljima – besplatan boravak;
– za drugo dijet u vrtiću – 20% nižu cijenu;
– za treće dijete u vrtiću – besplatan boravak.

Isto tako u okviru redovnog primarnog program, u skladu s razvojnim mogućnostima, željama i potrebama djece, nudimo mogućnost uključivanja u različite besplatne kraće programe. Izdvajamo samo neke od njih:  engleska igraonica, ritmička igraonica, scensko lutkarska igraonica, glazbena igraonica, športsko rekreativna igraonica, informatička igraonica, škola stolnog tenisa, program vjerskog odgoja, CAP program / program prevencije zlostavljanja djece.

Kako biste na vrijeme upisali svoje dijete u vrtić koji se ističe kvalitetom i niskom cijenom, posjetite nas svakog radnog dana u dječjem vrtiću Zeko Slatina, ili nazovite na telefon 033/551-284  ili 033/400-686.

Dođite i uvjerite se da ne treba ići daleko
– najljepše je u vrtiću Zeko.