Obavijest roditeljima – korisnicima usluga Dječjeg vrtića Zeko

Poštovani, temeljem Obavijesti Ministarstva znanosti i obrazovanja vezano uz korona virus, Vlada Republike Hrvatske i Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske, dali su preporuku svim dječjim vrtićima u Republici Hrvatskoj da se u dogovoru s osnivačem organizira prihvat djece koje roditelji nisu u mogućnosti ostaviti pod nadzorom kod kuće.

Mole se svi roditelji, da sukladno svojim mogućnostima djecu ne dovode u vrtić, a ukoliko nemaju drugi izbor, vrtić će osigurati prihvat djece kao i do sada.

Dječji vrtić Zeko osloboditi će roditelje plaćanja vrtića za mjesec ožujak 2020. godine. Roditelji koji su već uplatili za mjesec ožujak 2020. godine, vrtić će osloboditi plaćanja istog sljedeći mjesec.

Unaprijed hvala na razumijevanju.

Zamjenica ravnateljice
Tamara Dorić