Olimpijada Dječjeg vrtića Zeko

Bubamare i Zvjezdice, predškolske skupine našeg vrtića, danas su pod budnim okom svojih teta osvajali odličja u sportskih disciplina primjerenim njihovom uzrastu, na sveopće zadovoljstvo sudionika i gledatelja.

Dječji vrtić Zeko dugi niz godina sudjelovao je na olimpijskim festivalima na području županije. Međutim, način odabira pobjednika na tim festivalima, kao i sama selekcija djece već u startu u vrtiću, nije bila primjerena koncepciji predškolskog odgoja. Iz tih razloga, uz veliku podršku roditelja, djece i svih djelatnika, DV Zeko ove godine organizirao je Olimpijadu za djecu predškolskih skupina.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=Au95Vztqw9M

Mališani su svoje snage odmjerili kroz desetak različitih natjecanja (trčanje, potezanje užeta, poligon, nogomet, igre spretnosti…).

Po završetku natjecanja, ravnateljica DV Zeko, Mirjana Banjedvorac, svim mališanima uručila je medalje za uložen trud na Olimpijadi.

Sretna i zadovoljna lica djece i srčano navijanje pravi su pokazatelj uspješnosti Olimpijade.

Fotografije sa Olimpijade pogledajte u našoj galeriji.