Posadi cvijet i uljepšaj svijet

Uz poruku “Posadi cvijet i uljepšaj svijet” proslavi Dana Planeta Zemlje danas će svoj doprinos dati i djeca i odgojiteljice iz skupine “Jagodice”. Oni su tijekom drugog mjeseca započeli svoj projekt i posadili cvijeće u prostoru vrtića,uljepšali su naš vrtić ali i naš vrtićki svijet spoznajom da je oko nas toliko vrijednih malih ekologa. O cvijeću koje su posadili vodili smo svakodnevno brigu.A kako sada izgleda vaša cvijetna gredica i što će s njom učiniti tete Gordana i Marica? Pogledajte, cvijet posadite i na prirodu uvijek pazite.

Uz poruku "Posadi cvijet i uljepšaj svijet" proslavi Dana Planeta Zemlje danas će svoj doprinos dati i djeca i odgojiteljice iz skupine "Jagodice"Oni su tijekom drugog mjeseca započeli svoj projekt i posadili cvijeće u prostoru vrtića,uljepšali su naš vrtić ali i naš vrtićki svijet spoznajom da je oko nas toliko vrijednih malih ekologa. O cvijeću koje su posadili vodili smo svakodnevno brigu.A kako sada izgleda vaša cvijetna gredica i što će s njom učiniti tete Gordana i Marica? Pogledajte, cvijet posadite i na prirodu uvijek pazite ❤️❤️🌍🌍🐰🐰😁😁

Gepostet von Dječji vrtić Zeko am Dienstag, 21. April 2020