Posjet gradonačelnika DV “Zeko”

Današnji dan je poseban i velik za DV “Zeko”. Naime, DV “Zeko” se povećao za jednu novu sobu dnevnog boravka s vlastitim sanitarnim čvorom, čiju je adaptaciju u potpunosti financirao Grad Slatina.

U novoj sobi dnevnog boravka boravit će djeca koja su polaznici programa predškole. U program predškole ove pedagoške godine uključeno je 75-ero djece, a Grad Slatina osigurao je i besplatan prijevoz za djecu s područja Općine Slatina.

Tijekom današnjeg posjeta Dječjem vrtiću “Zeko”, gradonačelniku Denisu Ostrošiću i dogradonačelnici Sanji Mrzljak Jovanić zahvalila se ravnateljica vrtića Snježana Vereš, uime sve djece, roditelja i djelatnika.

Zahvaljujući Gradu Slatini i dvorište vrtića bit će uređeno i pokošeno novom traktorskom kosilicom.

Malen korak za čovječanstvo, ali veeeeelik za sve nas u “Zeki” 🙂