Sveti Nikola nagradio darovima male umjetnike u slatinskom dm-u

6. prosinca Sveti Nikola svijetom šeta i sa sobom nosi veliku vreću slatkih iznenađenja. Tako je i ove godine navratio u slatinsku prodavaonicu dm-a gdje su ga dočekala brojna dječica koja su za njega pripremila prekrasne blagdanske crteže.

U dm-u je uz redovito darivanje kupaca popustima, akcijama i iznenađenjima, postala tradicija i darivanje mališana u prigodi blagdana sv. Nikole, a polaznike slatinskog Dječjeg vrtića Zeko, kao i ostale mališane koji su donijeli svoje crteže, dočekale su zamjenica poslovotkinje dm-a Ivana Nemet i hostesa Matina Đukić, dok je Svetom Nikoli u podjeli prigodnih poklona pomogao gradonačelnik Grada Slatine Denis Ostrošić.

Djeca su oduševila Svetog Nikolu zavidnim znanjem vjeronaučnog gradiva te mu na darovima zahvalila molitvom, pjesmom i recitacijom.
Radovi će u dm-u biti izloženi tijekom cijelog prosinca tako da će kupci do kraja godine moći uživati u ovoj maloj izložbi dječjih radova.

 


(mf/Foto: Mihaela Feldi)