Veseli Uskrs doma uz Dječji vrtić Zeko

Pripreme za najveći kršćanski blagdan Uskrs već traju i uvjereni smo kako su sve mame i bake jako vrijedne i kreativne, ali kako napraviti gnijezda, obojati i išarati pisanice, kako izraditi dar, ukrasiti svoje domove prigodnim ukrasima, koje igre igrati i koje priče čitati i pri tome u sve uključiti i one najmlađe?

Za to odgovor imaju tete iz Dječjeg vrtića Zeko u Slatini.

Naime, Dječji vrtić Zeko tijekom cijeloga ovoga tjedna na svojoj će facebook stranici objavljivati svakodnevno videa na teme koje su vezane uz blagdan Uskrsa.

Stoga djeco, pratite objave i zabavite se zajedno sa svojim tetama, uživajte u šarenilu i veselju Uskrsa: „S vrtićem Zeko pripremi svoj dom, pisanice i gnijezdo meko, poslušaj priču, igraj se i uči, uljepšaj si dane koje provodiš u kući“, – poručila je zamjenica ravnateljice DV Zeko Tamara Dorić. (Foto: Mihaela Feldi)