Vretenci i vrtić Zeko vole vlakove

Udruga Vretenac Slatina povodom Dana otvorenih vrata Udruga 10.6.2021. pripremila je aktivnost pod nazivom “I Vretenci vole vlakove”. Obilježili su ovaj dan uz suradnju sa Društvom tehničara “Otto Horat”, osnovnim školama te Dječjim vrtićem Zeko.
 
Ovo je tek jedna u nizu suradnje Vretenaca i Dječjeg vrtića Zeko, a kao i sve predhodne suradnje i ova je oduševila djecu.  Naime djeca iz skupina Zvjezdice i Bubamare posjetila su izložbu malih vlakova u Poduzetničkom inkubatoru u Slatini na čijoj je terasi bila postavljena pruga na kojoj su djeca imala priliku vježbati vožnju malih vlakova.
 
Nakon vježbe djeca su polagala ispit za “Strojovođu malih vlakova” i dobila zaslužene diplome. Zahvaljujemo se Udruzi Vretenac i gospođi Jasni Horvat na pozivu i jednom novom iskustvu za djecu ali i za odgojitelje.