Započele propreme za predstojeći advent sa našim najmlađima

Ovog tjedna započeli smo s pripremama za predstojeći advent s našim najmlađima. Održana je radionica s roditeljima i odgojiteljima koja je rezultirala mnoštvom kreativnih božićnih dekoracija s kojima ćemo uljepšati prostor jaslica te našim najmlađima tako stvoriti božićni ugođaj.

Advent u Dječjem vrtiću Zeko Slatina:

  • Adventski vijenac – paljenje svijeća;
  • Radionice za djecu, sijanje božićne pšenice, izrada ukrasa i nakita, pripremanje božićnih kolačića, izrada čestitki, izrada pozivncia za priredbu, pričaonica (priče o dobru i zlu), radionice – igraonice;
  • Dolazak sv. Nikole u Vrtić 6.12.2017.;
  • u gostima u industrijsko obrtničkoj školi djeca sudjeluju u radionicama koje su pripremili učenici i njihovi profesori;
  • 19.12.2017. priredba – Blagdani djetinjstva za građanstvo – 18:00 sati u Pučkom otvorenom učilištu (postavljamo jaslice, kitimo božićno drvce).

Lijep pozdrav iz Dječjeg vrtića Zeko!