Završna svečanost predškolaca 2010./2011.

Dječji vrtić Zeko, u četvrtak, 2. lipnja, ispratio je 37. generaciju djece predškolske dobi.  46 predškolaraca, polaznika vrtićkih skupina Zvjezdice i Bubamare, svojim roditeljima, odgojiteljicama i svim prisutnima, kroz recitaciju, pjesmu i ples prezentiralo je svoj rad tijekom protekle godine.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=f2v0BSy0Npw

“Naša zadaća ovdje u vrtiću završena je. Pripremili smo vašu djecu za školu. Promatrali smo tijekom svih ovih godina, a večeras ste i vi mogli vidjeti – djeca su u vrtiću bila zadovoljna, sigurna i sretna, a to je najbitnije. Nadam se da će im takvo djetinjsto biti i ubuduće.” – obratila se nazočnima ravnateljica vrtića, Mirjana Banjedvorac.

Po završetku svečanosti, ravnateljica je veliku zahvalu  uputila i roditeljima: “Hvala vam što ste povjerili tu čast, zadovoljstvo i obvezu da odgajamo i obrazujemo one koji su najdraži u vašem životu – djecu.”

Galeriju fotografija sa završne svečanosti pogledajte u našoj galeriji.